Dizi - Sinema Oyunculuğu

A Sample Post Title Place Holder

 

Oyunculuk,  herkesin hayatının içinde var olan becerilerdendir; Annesinin dikkatini çekmek için nasıl davranması gerektiğini hemen keşfeden ve ona göre davranan bir  çocuk veya iki sevgili ilişkisi içindeki kadın veya erkek, herkes bir şekilde rol yapar. Bu içgüdüsel bir şey, hepimizde mevcut olan bir beceridir.
Ama çoğumuz, bu becerimizi ve yeteneğimizi kullanmaya,  yaratıcı tarafımızı ortaya çıkarmaya çekiniriz, hatta utanırız. Meslek olarak çok farklı işlerle uğraşıyor olsak da oyunculuk, pek çok kişinin içinde bir tutku olarak kalmıştır.

 

Hedefiniz tiyatro sahnelerinde, sinemada ya da televizyon sektöründe oyunculuk yapmaksa, şu an doğru bir yerdesiniz. Yılların verdiği deneyimle, günümüzün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan programda, iyi bir oyuncunun sahip olması gereken tüm nitelikleri size kazandıracak özel bir içerik oluşturuldu.

 

Oyunculuğun disiplinle üretilen bir sanat olduğunu biliyor ve en iyisini üretebilmek için çok çalışmanın gerekliliğini biliyoruz. Bu çatı altındaki tüm çalışmalarımızı amatör bir ruhla hazırlıyor, profesyonel bir özenle sunuyoruz.  Oyunumuzun, repliklerin ilk provadan itibaren yeşermesi, sahnedeki son temsile dek olgunlaşması, bize yolculukların en keyiflisini yaşatıyor.  Oyunculuk sanatını seyircisinden ayrı düşünenlere şaşıyor, bu sanatı onlar için üretmeye devam ediyoruz. İzleyicimizin sesine kulak veriyor, eleştirileriyle besleniyoruz. Sanat dünyasının giderek yozlaştığı günümüzde, oyunculuk sanatının yürekli gençleri olarak bizler ,aşık olduğumuz sahnenin tozuyla soluk alıyor, alkışın coşkusuyla beslenip, büyümeye devam ediyoruz.  Anlattıklarımızı yakın buluyorsanız ; Sizi de aramıza bekliyoruz!